يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣
خانه معرفی فرمانداری جعفرآباد ارتباط با ما درباره ما

صفحه اصلی > صفحه اخبار 

پیام تبریک فرماندار شهرستان جعفرآباد به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفر صادق ( ع ) :

زمان انتشار: 1402/7/10 - ساعت: 10:26

پیام تبریک فرماندار شهرستان جعفرآباد به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفر صادق ( ع )

فرماندار شهرستان جعفرآباد به مناسبت فرار رسیدن سالروز میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی ، پیامبر صلح و دوستی، رسول رحمت  و خاتم پیامبران، حضرت محمد (ص) و میلاد مسعود  رئیس مذهب تشیع، صادق آل محمد(ع) پیام تبریکی بدین شرح صادر نمود. 
متن این پیام بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 «انَّما بُعِثتُ لِاُتَمّمَ مَکارِمَ الاخلاق»
میلاد فرخنده و با سعادت نبی مکرم اسلام، فخر آسمان و زمین ، در واقع فرصتی مغتنم و هنگامه ای مبارک برای توجه ویژه به تمامی مکارم اخلاقی است که هدف بعثت آن یگانه عالم بود، تا بتوانیم در سایه ی آن نور ملکوتی، حرکت به سوی اخلاق، تقوا، ایمان و برابری را با یکدیگر به اشتراک گذاریم.
 
در روزگاری که دشمنان قسم خورده اسلام عزیز با تمام بغض و کینه به دنبال ایجاد تفرفه و جدایی در بلاد مسلمین هستند و در جهت گسست اتحاد مسلمانان تلاش می کنند، بی تردید ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص)می تواند زمینه وفاق و همدلی در امت اسلامی را فراهم آورد.
 اینجانب ولادت با سعادت پیامبر رحمت ، رسول مهربانی و عدالت که منادی وحدت ، یکدلی و همبستگی در عالم اسلام است و همچنین میلاد مسعود رییس مذهب تشیع، صادق آل محمد(ع) را به عموم مسلمین  بویژه مردم شریف استان قم و شهرستان جعفرآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با پیروی از سیره این گنجینه های عظیم معنویت و اخلاق  شاهد تعالی  جامعه اسلامی باشیم.
عبدالهی
فرماندار شهرستان جعفرآباد

 

شناسه خبر: 27974      تعداد بازدید: 303

جستجو

جستجوی پیشرفته   

جدیدترین ها
@ تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فرمانداری شهرستان جعفرآباد می باشد.