يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣
خانه معرفی فرمانداری جعفرآباد ارتباط با ما درباره ما

صفحه اصلی > صفحه اخبار 

تشکیل جلسه شورای زکات شهرستان جعفرآباد:

زمان انتشار: 1402/3/4 - ساعت: 7:48

تشکیل جلسه شورای زکات شهرستان جعفرآباد

امام جمعه جعفرآباد در جلسه شورای زکات شهرستان جعفرآباد با اشاره به فصل برداشت گندم نسبت به همکاری شورا و دهیاران در راستای همکاری با مودیان جمع آوری زکات تاکید کرد و گفت: شورا و دهیار به عنوان نمایندگان اهالی روستا و نیز آشنا به مسائل روستا لازم است تا با همکاری خود با مودیان زکات در احیای این فریضه واجب سهیم باشند.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان قم در این جلسه  فریضه زکات را امر شرعی و حکومتی عنوان کرد و افزود: نماز و زکات به عنوان پایه های اصلی حکومت اسلامی هست که لازم است توجه خاصی نسبت به احیای این فرائض توجه خاصی شود.

حجه الاسلام ایمانی تبار ادامه داد: از جمله روش‌های تبیین ف فرهنگ جهاد اجرای برنامه های ترویجی برای کشاورزان و دامداران است که جهاد کشاورزی در این موضوع آماده همکاری می باشد.

وی معتمدین محلی را دگاز دیگر راهکارهای احیای زکات دانست و گفت: معتمدین و بزرگان محلات ارتباط تنگاتنگی با مردم دارند که می‌شود از این ظرفیت استفاده مطلوبی در این موضوع کرد.

رئیس زکات استان قم نیز ضمن تقدیر از همکاری مردم و مسئولین در راستای جمع آوری زکات، شبکه سازی جمع آوری زکات در سطح شهرستان را راهکاری برای نتیجه گیری بهتر دانست و گفت: در هر روستا یک معتمد و معتقد که آمادگی همکاری دارد را انتخاب و راهنمایی های لازم انجام شود و راههای ارتباطی نیز در اختیار فرد قرار داده شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان جعفرآباد

شناسه خبر: 27187      تعداد بازدید: 48

جستجو

جستجوی پیشرفته   

جدیدترین ها
@ تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فرمانداری شهرستان جعفرآباد می باشد.